KONST / Litografier / Färglitografi 13253344
nr 1325 3344
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 210/325. Motivet: 50x62 cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:27:21
7/5 23:05:51
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius